Web sitelerinin en büyük ihtiyacı olan seo işlerinde ülkemiz genelinde talep olsada bir kaç il bütün illere göre farklıdır. İstanbul Seo Uzmanı talebi açısından tüm illerimizin büyük farkla önünde yer almaktadır. Bulunduğunuz sektörde bir türlü web siteniz istediğiniz sıralamalara ulaşmıyorsa mutlaka eksik ve yanlış giden birşeyler var demektir. Bunun için sizinde seo uzmanı desteği alamanız gerekmektedir. İstanbul her alanda, yüzlerce sektörde milyonlar web sitesinin sürekli rekabet halinde olduğu bölgedir. Kimi alanlarda çok ciddi google sıralama rekabetleri yaşanırken kimi sektörlerde bu yeni yeni oluşmaya başlamıştır.

İstanbul Seo Uzmanı Nedir?

Seo Nedir sorusuna önceki yazılarımızda detaylı olarak cevaplar vermiştik. Seo uzmanı ise en basit tabiri ile web sitenizi bulunduğu google arama motoru sıralamalarında alt sıralardan alıp üst sıralara çıkması için her müdahaleyi yapan ve düzenleyen kişidir. Bu çalışmaların birden farklı şekli ve uygulama yöntemi bulunmaktadır. Hem mevcut siteniz içinde yapılacak çalışmalar hemde site dışında yürütülecek çalışmalar bulunmaktadır. Seo uzmanı İstanbul da yaklaşık 10 yıldır düzenli hizmet ile site sahiplerine destek versede son yıllarda adı daha fazla anılmaya ve duyulmaya başlanmıştır. Mobil telefonların hayatımızda daha geniş yer bulması ile internet mobil kullanıcılar artmış ve sektörlerin tümünde online verimlilikte üst noktaya gelmiştir. Seo uzmanına ihtiyaç duymayan bir çok işletme günümüzde artık zorunlu bir ihtiyaç olarak seo uzmanlarına başvurmaktadır.

İstanbul Seo uzmanı Özellikleri Nasıl Olmalı?

İstanbulda sektörlerin ve işletmelerin ihtiyacını karşılayacak yeterli sayıda seo uzmanı vardır. Burada önemli olan sizin alanınızla ilgili size katkı sağlayabilecek, düzenli bir çalışma yürütebilecek, işe tamamen ticari bakmayacak, siteyi atıl bir durumda bekletmeyecek ve siz söylemeden sitenizle her gün ilgilencek profesyonel bir firma bulmanızdır. Aşağıdaki listemizde İstanbul Seo Uzmanı arayışlarınızda dikkat etmeniz gereken ve bir uzmanda bulunması gereken detayları sıraladık.

  • Seo uzmanı kodlama ve site tasarım bilgisine sahip olmalı gerektiğinde seo çalışmalarını etkileyen durumlarda müdahale edebilmelidir.
  • Çalışmaya başlayacağı sektörde daha önce herhangi bir site için seo yapmamışsa öncelikle sektörü tanımaya çalışma ve bu alandaki olası rakipleri analiz etmelidir.
  • Web sitesine seo yapılmadan önce sitenin geçmişini iyi incelemeli varsa öncelikle eski hatalardan kurtulmalıdır.
  • Web sitesinde içeriklerin tümünü, makalelerin, yazıların tümünü seo kurallarına uygun olarak güncellemeli veya yeniden yazmalıdır.
  • Site içinde yaptığı çalışmalarda belirli periyotlar belilemeli ve insan eli değecek şekilde otomasyondan uzak bir çalışma ile devamlılık sağlamalıdır.
  • Site dışında markayı, site adını ve web siteninin en değerleri kelimelerini tanıtacak şekilde organize bir dış çalışma yapmalıdır.
  • Günümüzün en büyük sorumlarından olan Manuel spam riskine karşı en doğal şekilde çalışmasını yürütmelidir.

İstanbul Seo Uzmanı İletişim

Medya Web Seo Danışmanlığı ve Seo uzmanı olarak sizlere farklı sektörlerde kurumsal ve bireysel anlamda bir çok seo çalışmasını başarı ile yürüttük ve %90’nın üzerinde müşterilerimizi tam hedeflerine ulaştırdık. Sitemizde referanslar bölümünde İstanbul Seo Uzmanı olarak üstlendiğimiz ve google da ilk sıralara getirdiğimiz ve hali hazırda devam eden ve biten çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Sizinde ihtiyacınız bir an önce markanızı, sitenizi üst sıralara çıkarmak ise sizlerde seo uzmanı ile çalışma yapmanız gerekmektedir. Zamananın hızla akıp gittiğini düşünürsek kaybedilen yıllar bir daha geri gelmeyecektir. Sizde değer verdiğiniz işletmeniz ve firmanız sitesi için çok geç olmadan ve çok pişmanlık yaşamadan sitenize hayat verin. Bizlere 0216 504 83 73 0542 771 96 71 nolu telefonlardan dilediğiniz zaman ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. İsteyen müşterilerimiz telefon ile, dileyen müşterilerimiz canlı destek veya sayfa altında bulunan yorum bölümünden soru, görüş, öneri ve isteklerini yazabilirler.