Seo Çalışması

Medya Web Tasarım Seo Çalışması ile web siteleriniz ilk sıralarda…

Design

Seo Çalışmasına nasıl başlanmalıdır ?

Profesyonel bir seo uzmanı seo çalışmasına başlamadan önce çalışmayı yapacak seo uzmanı çok iyi seçilmelidir. En azından daha önce seo çalışması örnek referanslarını sizinle güncel ve görsel bir şekilde paylaşmalıdır.

Seo çalışması yapılacak web sitesinin ihtiyacını iyi bilmeli, kendi web sitesini çok iyi tanımalı ve yapacağı seo çalışmalarına başlamadan tüm kodlama çalışmalarını bitirmelidir. Kodlama hataları ile dolu olan bir web sitesi seo çalışması yapılsa dahi rakiplerinden daima geride kalacaktır. Seo çalışması yapılacak web sitenin analizinden sonraki aşama ise aynı sektörde ve hedef kelimeleri aynı olan diğer rakip sitelerin analizinin yapılması olacaktır. Rakip siteleri analiz ederken link inşası backlink alımları, kodlamaları kısacası tüm detaylarıyla birlikte analizi iyi bir şekilde yapılmalıdır.

Seo çalışmasında güncellemeler

Web sitelerinin güncelliğinin korunması seo açısından çok önemlidir. Profesyonel bir seo danışmanı mutlaka web sitesini güncel tutmak zorundadır. Bir çiçeğin bir kaç gün susuz bırakılması gibi, bir kaç gün ilgi gösterilmeyen web sitesi de diğer sıralamaya giremeyen web sitelerinin kategorisine girecektir zamanla.

Sliders

Seo çalışmasında Post, Page ve Category İnşaası nasıl olmalıdır ?

Web sitesinin sayfalarının, yazılarının ve kategorilerinin planlı bir şekilde düzenlenmesi seo’a fazlasıyla katkı verdiği kabul edilmiş bir gerçektir. Daha çok sayfa mı açmalısınız yoksa kategori mi yoksa ürün sayfası mı ? işini iyi yapan seo uzmanı doğrusunu bulacaktır.

Seo Çalışması Backlink Alımları

Seo da kendini kanıtlamış ve uzun yıllardır bu alanda çalışan bir SEO uzmanının kendi bünyesinde hazırda bulunan backlink alabileceği siteler bulunmalıdır. Her siteden backlink alınmayacağı gibi bu gibi çalışmalar faydadan çok zarar da verebilmektedir.

Google algoritmalarının önceki yıllarda fazlaca önem verdiği backlink çalışmaları şimdilerde çok büyük katkı vermese de kaliteli backlink alımları siteye belirli düzeyde katkı sağlayacaktır.

Options

Seo çalışmasında İndex almanın önemi

Web sitelerinin index alması profesyonel bir seo danışmanı için çok zor olmayacaktır. İndex seo çalışmasının başlangıcında önem verilmesi gereken bir konudur. Yapılan çalışmanın ve emeğin karşılığının hızlı bir şekilde alınması için indexlemeye önem vermek, gözden kaçırmamak gerekir.

Seo Çalışmasında Web Araçlarının kullanılması

Seo çalışmaları esnasında web araçları kullanımı hala popülerliği korumaktadır. Google web araçları bunların başında gelmektedir. Webmaster tools ve google analytics en çok kullanılması gereken seo araçları olarak öne çıkmaktadır. Bunların dışında Yandex, Yahoo, Bing gibi diğer arama motorlarının web araçları da kullanılmalıdır.

link çalışmaları şimdilerde çok büyük katkı vermese de kaliteli backlink alımları siteye belirli düzeyde katkı sağlayacaktır.

Seo çalışması BİZİM işimiz!

Bugüne kadar yüzlerce firma ve şirket için SEO çalışması yaptık. İşte bazı Seo Çalışması Referanslarımız!

Firmamız için X Ray cihazları kelimesi çok önemliydi. Yıllarca bir çok firma ile çalıştık ama hepsi hüsran ile sonuçlandı. Taki MedyaWeb ile tanışana kadar. 1 ay gibi kısa bir sürede ilk sayfayı bırakın tamamen 1.sıraya yerleşti web sitemiz.Tek x ray cihazları değil bir çok kelime de artık sitemiz 1.sırada. Teşekkürler Medya Web Tasarım Ailesi
Guard Spirit, Güvenlik Sistemleri
Öğretmen olarak yeni bir iş kurup kendi dil okulumuzu açmak istedik. Açtığımız bölgede bir çok rakibimiz mevcuttu ama MedyaWeb Tasarım sayesinde tüm rakilerimiz geçip bir kaç hafta için web sitemiz 1.sıraya geldi. Rakiplerimizden her konuda önde olmamıza destek sağlayan MedyaWeb ailesine Teşekkürü borç biliriz.
Bolu, Dil Okulu British Street
Birden çok seo uzmanı ile çalışsam da bir türlü istediğimiz sonucu alamıyor ve çok canımız sıkılıyor, üzülüyorduk. Tabiki buda firma gelirlerimize fazlası ile yansıyordu. Sürekli ücretli reklam vererek ilk sayfalara geliyorduk. MedyaWeb tasarımla işbirliği yaptıktan sonra aşağı yukarı istediğimiz bütün hizmet verdiğimiz Kategorilerde Googleda 1.sayfaya çıktı. Teşekkürler.
Sedat Beyazıt, Teorem Yapı

Neden MedyaWeb Seo çalışması yaptırmalısınız?

Web Sitenize Seo Çalışması yaptırmadan rakiplerinizin önünde yer almak neredeyse imkansızdır. MedyaWeb’in Programlı seo çalışması ile çok kısa sürede web siteleriniz beklentileriniz üstünde size geri dönüş sağlasın!

  • Ful paketlerimizle hem sitelerinizin hataları düzeltilsin hemde siteniz hızla üst sıralara yükselsin!
  • MedyaWeb olarak Hedefimiz google 1.safya değil daima Google 1.sıra olmuştur.
  • Bizi en mutlu eden konu; web sitesi 1.sıraya gelen müşterilerimiz ücretimizi ödemiş olsa dahi defalarca bize teşekkür etmesi:)
Bize ulaşın!

Web Site Seo uzmanı Nedir?

Temmuz 1st, 2017|0 Comments

İstanbul Seo Uzmanı

Haziran 25th, 2017|0 Comments

Seo uzmanı Şanlıurfa

Nisan 5th, 2017|Seo uzmanı Şanlıurfa için yorumlar kapalı

Seo Uzmanı Uşak

Mart 9th, 2017|Seo Uzmanı Uşak için yorumlar kapalı

İlgili aramalar :

seo çalışması
seo çalışması nasıl yapılır
seo çalışması yapan firmalar
seo çalışması fiyatları
seo çalışması nedir