Türkiye denelinde tüm illerde Seo Uzmanı arayışları her geçen gün sürekli artmaktadır. Sektörde binlerce Seo uzmanı olsa da işin profesyonel bir bakış açısı ile projelere yaklaşanların sayısı da bir o kadar azdır. Gelip geçici bakış açısı ve çalışmalarla web siteleri belki bir anda üstlerde yer alabilir ancak uzun soluklu olmamaktadır. Profesyonel seo uzmanı ise daha işe ilk başladığı gün itibari ile uzun ömürlü hatta ömürlük, kalıcı seo çalışmasına göre siteyi yapılandırmalıdır. bu çalışmaların bütününde firma olarak benimsediğimiz tamamen doğal yollarla yapılacak çalışmalardır.

Web sitelerinin direksiyonun başındaki en önemli kişidir Seo uzmanı. Web tasarımcısı web sitenizi tercihinize göre tasarımsal oranda düzenlerken seo uzmanı ise web sitenizin ziyaretçilere ulaşılabilmesi için uzmanlık gerektiren becerilerini sergileyerek bazen de rakiplerinizle dişe diş mücadeleye girerek galip çıkan kişidir. Web siteniz hangi sektörde, hangi alanda olursa olsun geçemeyeceği hiç bir site yoktur. Doğru planlama ve doğru çalışmalarla sizin sitenizde hakettiği sıralamaya kavuşabilir! Siteniz e-ticaret siteside olabilir, kurumsal firma sitesi yada kişisel bir sayfada olabilir. Seo çalışmasının her siteye yapılabileceğini unutmayınız.

Seo Uzmanı Çalışma Prensibi

seouzmaniHerkes belki web tasarımcısı olabilir ancak Seo uzmanı olmak herkesin başarabileceği bir durum değildir. Seo uzmanın sabrı, rakiplerini analizi, arama motorlarının tüm robotik sistemlerine hakimiyeti çok büyük bir yetenek ve beceri gerektirmektedir. Bir web sitesi ortalama 3-10 gün arasında temel olarak tasarlanabildiği bir ortamda seo uzmanının görevi haftalar, aylar sürmektedir. Her gün rakiplerinin önünde bir bir sıra atlayarak, her gün bir bir rakiplerini devre dışı bırakarak sitenize liderliği tattırmak en büyük keyiftir.

Bugüne kadar bir kurum, kuruluş, şirket ve firmaların seo uzmanlığını, danışmanlığını üstlendik. Saatlerce bir sıra bile yükselmek için heyecanlanarak işimizi yaptık. Seo uzmanı olduğumuz projelerde bizim için en büyük ödül ücretimiz ödendiği halde bile aynı müşterimizden defalarca teşekkür ve övgü almak olmuştur. Doğru bildiğimiz ve işini en iyi yapan seo uzmanı kadromuzla sanki ilk defa bu işi yapıyormuş gibi heyecanlı, hiç bir rakibimizden çekinmeden ve biraz amatörce düşünüp birçok gece sizin siteniz için sabahlayarak işimizi yapmaya devam edeceğiz.

Medya Web tasarım olarak Ülke genelinde bir çok firmanın Seo uzmanlığını profesyonel olarak yürütmekteyiz. Seo uzmanlığı yaptığımız firmalarımızın web siteleri kısa sürede beklentileri karşılamakta ve google arama motorunda üst sıralardaki yerini almaktadır.

Seo Uzmanı Fiyatları

Seo uzmanı için fiyatlar hakkında çokca soru gelmektedir. Fiyatların belirlenmesini bir kaç detay etkilemektedir. Sitenin anahtar kelime analizi, kodlama detayları ve tasarımı uzman için çok önemlidir.  Seo yapılacak sitenin mevcut durumu ( yeni bir sitemi, daha önce çalışma yapılmış bir sitemi ) çok önemlidir. Profesyonel bir seo uzmanı öncelikle siteyi analiz etmeli ve ona göre bir fiyat belirlemelidir. Medya Web seo uzmanlarına ilk ulaştığınız anda sizden domain adınızı öğrenecek ve kısa süreli bir analiz sonrasında size seo uzmanı fiyatlarını belirtecektir. Medya web olarak hali hazırda bir çok kurumsal, ticari, e-ticaret yada kişisel web sitesinin seo uzmanlığını yürütmekteyiz. Bazı firmaların birden fazla sitesinde çalışma yürütmekteyiz. Bugüne kadar almış olduğumuz projelerin %95 gibi yüksek bir oranda başarı ile neticelendirdik. Bizleri tercih eden ve uzun süredir devam eden bir çok işletme bulunmaktadır. Dilerseniz kısa bir telefon görüşmesi veya canlı destek bölümünden operatörümüzle detaylar hakkında hemen konuşabilir ve referanslar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seo Uzmanı İletişim

seouzmanFirmamız seo uzmanlarına dilediğiniz zaman ulaşabilirisiniz. İletişim sayfamızdaki numaralardan yada hemen şimdi canlı destek bölümünden seo uzmanına merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Haftanın her günü ve 7/24 hizmet veren firmamıza saat sınırlaması olmadan dilediğiniz anda ulaşabilirisiniz. İsteyen site sahipleri ise ofisimizi ziyaret edebileceği gibi firmamıza ait personelimize randevu vererek kendi ofisinizde de görüşme olanağı bulabilirsiniz.