Eğer web siteniz google arama motorları ve diğer arama motorlarında bir türlü çıkmıyor ise sizde seo paketleri kelimesini yazarak arayış içine girmişsiniz demektedir. Seo paketleri nedir? Seo paketleri ile sonuç almak kesin midir? Seo paketleri ne işe yarar gibi sorularınızın cevabını vermeye çalışacağız.

Seo paketleri ile ilgili genellikle forumlarda yüzlerce paylaşım bulunmaktadır. Onun dışında çeşitli bloglarda  da seo paketi satışlarına yer verilmektedir. Her kişi farklı seo paketleri ile müşterilerine cazip önerilerde bulunduğunu ifade etmektedir.

Seo Paketlerinin içeriği nedir?

  • 50 forum tanıtımı
  • 40 sosyal imleme
  • 10 tanıtım yazısı
  • 10 Bookmark
  • 10 sözlük tanıtımı
seo paketi

seo paketi

seo paketleri 10TL

seo paketleri

Yukarı bahsettiğimiz listede görüldüğü gibi genelde bu çeşit yöntemler ile paket satışlar yapılmaktadır. Bunlar çeşit çeşit olabilmektedir. Kişiye göre adet sayıları artmakta veya yöntem değişmektedir. pingleme, hacklink, backlink, rehber siteleri kaydı, arama motorları kaydı, haritalara kayıt gibi bir çok ilave yapılabilmektedir.

Seo Paketleri ile 1.sayfa garanti midir?

Tabiki hayır. Seo paketleri ile alınan hizmetler genelde alınan kişi tarafından sitenize 1 ile 3 gün içerisinde yapılmaktadır. Sonrasında ise yine siteniz durağan bir hal almaktadır. Şayet sitenizi yeni kurmuş iseniz bu tarz paketler siteye birden yükleme olacağından zarar bile verebilmektedir. Medya web olarak önerimiz paketler yerine sitenize her gün müdahale edilebilecek düzenli içerik girebilecek ve yukarıda seo paketleri içeriğinde bahsettiğimiz çalışmaları da belirli aralıkla girecek bir uzmanınız olmasıdır.

Google’da yükselmek istediğiniz anahtar kelimeniz şayet rekabet gücü düşük ve rakip olarak da çok ciddi siteler yok ise seo paketleri ile çözüm arayabilirsiniz. Rekabeti yüksek, rakiplerin çok olduğu sektör ve anahtar kelimelerde ise bizim önerdiğimiz düzenli ve programlı bir seo danışmanlığı daha fazla ve kesin çözüm sağlayacaktır.

Seo Paketleri Fiyatları

Genelde forumlarda yüzlerce kişi tarafından satılan seo paketleri her bütçeye göre bulunabilmektedir. 10 Tl den başlayıp 100 TL aralığında yüzlerce paket bulabilirsiniz. Tabiki şöyle bir düşündüğümüzde en yüksek rakamı baz alıp ‘100 TL ile 1.sıra’ ne kadar güzel olurdu! tabiki hiç de böyle kolay olmadı ve olamayacağı kesindir. Keşke denildiği gibi 100 TL veren herkes 1.sırada olsa o sektörde kimler 2.3. sıralarda olurdu! Aşağı yukarı her web site sahibi bu paketlerden belirli zamanlarda almış ve kullanmıştır. Bir çoğu daha sonra farklı arayışalara girmek zorunda kalmıştır.

Tek Başına Seo Paketleri Hiç Bir Şey İfade Etmez

Siteniz eğer sürekli güncellenmiyorsa, kodlama hataları giderilmemişse, domainizi yeni almışsanız seo paketlerinin size bir faydasının olmayacağını göreceksiniz. Ben illâki bu paketlerden alacağım diyorsanız sitenize yeteri derecede içerik ve makale girin, sonrasında iç link ve dış link yapısını inşaa edin, sayfa açılış hızınız ve kodlama hatalarını giderin böyle deneyiniz.

Seo Paketi alan siteyi gördüm 1.sırada bende almalıyım

Bu da müşterilerimizden bize gelen söylemlerinden bir bukledir. Ancak kim iddia edebilirki sadece o paketle birinci sıraya çıktığını. Bunu bize gösteren hiç bir gösterge yoktur. 1.sırada yer alan site o seo paketini alana kadar ne tür seo çalışmaları yapmıştır onları iyi analiz etmek gerekir. Buraya gelene kadar belki kaç defa belki 30 belki 50 defa mı bu paketlerden aldı yada uzun süre seo uzmanı ile çalışıp belirli bir yere getirdikten sonra böyle ekonomik seo paketleri ile devam mı ediyor.

Medya Web Ailesi olarak biz hiçbir şekilde seo paketi adı altında sitemizde satış yapmıyoruz. Bizler düzenli olarak sitelerinize her gün müdahalede bulunan ve her gün içerik girilen bir sistemle sitelerinize seo yapıyoruz.

Not: Bu yazımızla ilgili sorularınız ve görüşleriniz olursa lütfen aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşınız